Wyrażam zgodę na złożenie w moim imieniu petycji do Urzędu m.st. Warszawy, która została zamieszczona na stronie: www.petycje.internetowe.pl oraz na przetwarzanie moich danych osobowych przez stowarzyszenie PROJEKT URSYNÓW (KRS 0000597204) z siedzibą w Warszawie, w celu złożenia tej petycji, informowania o wszelkich działaniach z nią związanych i jej wynikach, a szczególności podania jej do publicznej wiadomości wraz z listą podpisanych osób (nieobejmującą adresu e-mail).

 

Chcę otrzymywać e-mailem informacje na temat przebiegu zbierania podpisów, sposobie załatwienia sprawy przez odpowiednie organy władzy publicznej, innych sprawach ważnych dla społeczności Ursynowa i Warszawy, a także o innych działaniach planowanych lub prowadzonych przez jej organizatora – stowarzyszenie PROJEKT URSYNÓW.

 

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne (tj. odbywa się w oparciu o udzieloną przeze mnie zgodę), ale niezbędne w celu podpisania petycji oraz przekazywania komunikatów w sprawie efektów tej petycji, a także, że w każdej chwili przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania, a także żądanie usunięcia danych. Mam świadomość, że moje dane będą przetwarzane do czasu wycofania przeze mnie zgody.

 

Realizacja moich praw w zakresie danych osobowych, w tym prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych, jest możliwe poprzez skierowanie wiadomości na adres e-mail stowarzyszenia PROJEKT URSYNÓW: kontakt@projektursynow.org. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano od momentu wyrażenia zgody do chwili jej wycofania.

 

Ponadto przyjmuję do wiadomości, że mam prawo wnieść skargę na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (uodo.gov.pl).

 

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.